Stickeristas - Hellenic Stickers Club
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 6 μέλη, 0 μη ορατοί και 8 επισκέπτες

locomosquito, morfi1974, ntso, Palmer1979, Petros2001, Vyntra 24

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 94, στις Πεμ Φεβ 01, 2024 11:40 pm
Πρόσφατα Θέματα
» ΟΜΑΔΙΚΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ARGENTINA campeones del mundo - Deluxe Edition
ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε - Σελίδα 9 EmptyΣήμερα στις 9:50 am από dimitrisb

» Champions League 2023-24 (1-741)
ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε - Σελίδα 9 EmptyΣαβ Μαρ 23, 2024 11:37 am από PedroV

» Champions League 2022-2023 (1-661 & LS1-104)
ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε - Σελίδα 9 EmptyΠεμ Φεβ 22, 2024 9:57 am από beniz_z

» Το Καφενείο των Φιλάθλων
ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε - Σελίδα 9 EmptyΠεμ Φεβ 08, 2024 8:24 pm από imperium

» ΟΜΑΔΙΚΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ TOPPS CHAMPIONS LEAGUE 2023-24 (1-741)
ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε - Σελίδα 9 EmptyΠαρ Δεκ 15, 2023 10:43 pm από spirospatissia

» 5η ΟΜΑΔΙΚΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ QUBOTONDO - ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 1962
ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε - Σελίδα 9 EmptyΔευ Νοε 20, 2023 7:31 pm από gportho66

» Thundercats (101-198)
ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε - Σελίδα 9 EmptyΤετ Οκτ 04, 2023 10:53 pm από gavrojim007

» Star Wars 2015-2016 (1-292, Τ1-Τ32)
ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε - Σελίδα 9 EmptyΔευ Σεπ 18, 2023 1:53 am από Επισκέπτης

» Tι μουσική ακούτε?
ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε - Σελίδα 9 EmptyΣαβ Σεπ 02, 2023 9:21 pm από calidor



Stickeristas Facebook


ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε

+33
spirospatissia
Jack777
viking4a
atrus42
Elzorro
kostasmark
Figurinistas_1965
Bill-7-
beniz_z
Don Fanourio
pantelis21
nick_1965
sleepei2
Red23
dikaiosd
ananias
lougas21
nikosgeo
pavlex
focusmax
tasos1407
johnf
GB33
gazakias
Paschal
gportho66
sharkys
Admin
del95
paiksman
imperium
marisi777
Vectivus
37 απαντήσεις

Σελίδα 9 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε - Σελίδα 9 Empty Απ: ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε

Δημοσίευση από spirospatissia Δευ Φεβ 08, 2016 4:52 pm

Παίδες δεν διαφωνώ με τα όσα γράφετε για τον τρόπο αντιμετώπισης του Ολυμπιακού από την διαιτησία γενικά και τα κακώς κείμενα στο Ελληνικό ποδόσφαιρο ή καλύτερα στο Ελληνικό γίγνεσθαι. Αυτό που ενοχλεί κάθε Ολυμπιακό νομίζω, είναι η γκρίνια για την κάθε διατητική απόφαση υπέρ του Ολυμπιακού ή κατά των υπολοίπων "μεγάλων". Όλο αυτό το "αντάρτικο" με την κακή έννοια του Αλαφούζου και των ομοϊδεατών του. Τον κιτρινισμό κόντρα στην διαφθορά. Δεν ξέρω που μπορεί να οδηγήσει όλο αυτό. Δεν υπάρχει ούτε νηφαλιότητα, ούτε υπομονή, ούτε σχεδιασμός. Όλα στο πόδι. Αναθεματίζουμε κατά όλων ! Ένα είναι σίγουρο. Ότι με αυτόν τον τρόπο θα οδηγήσουν το ποδόσφαιρο στην πλήρη απαξίωση από τον πραγματικό φίλαθλο.
Όσο για το σχόλιο του Δημήτρη να θυμίσω ότι το σκορ στην φάση του Μιλιβόγεβιτς είναι ήδη 1-0.
Για το σχόλιο του Βασίλη έχω να πω ότι χθες το παιχνίδι παιζόταν over σε όλα τα γραφεία. Έρχεται και το γκολ στο 7 και φορτώνει και το live. Μου βρωμάει λοιπόν όλη αυτή η ιστορία...
Κώστα μου δεν ξέρω πραγματικά τι προβλέπει ο κανονισμός για μαρκάρισμα (γιατί έτσι ερμηνεύεται η φάση του Μποτία) σε συνέχεια φάσης, ενώ το παιχνίδι έχει διακοπεί. Αν το παιχνίδι "έπαιζε" η συγκεκριμένη φάση βάση κανονισμού είναι για κόκκινη. Οι περισσότεροι διαιτητές όμως μένουν στην κίτρινη.
Τέλος πρέπει να ευχαριστήσουμε για την φιλοξενία τους τους Παοκτζήδες του φόρουμ, αφού η συζήτηση εκτροχιάστηκε και δεν βρίσκονται όπως ορίζει το θέμα στο κέντρο αυτής Smile .
spirospatissia
spirospatissia
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 1968
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2014
Ηλικία : 55

http://www.han-med.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε - Σελίδα 9 Empty Απ: ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε

Δημοσίευση από Jack777 Δευ Φεβ 08, 2016 5:11 pm

Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΟΚΚΙΝΗ Ο ΜΠΟΤΙΑ ΚΑΙ Ο ΜΙΛΙΒΟΓΙΕΒΙΤΣ, ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΡΜΠΑΤΟΦ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΙΤΡΙΝΗ ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΧΤΥΠΑΕΙ ΣΤΟ ΓΟΝΑΤΟ ΤΟΝ ΣΙΟΒΑ. ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΙΤΡΙΝΗ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΖΙΟΛΗ ΣΤΟ ΜΑΡΚΑΡΙΣΜΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΜΠΟΤΙΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΝΑΛΝΤΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΜΕ ΤΟ ΑΓΚΑΛΙΑΣΜΑ ΤΟΥ ΤΖΑΒΕΛΑ. ΔΥΟ ΟΦΣΑΙΤ ΛΑΘΟΣ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ (ΟΛΑ ΟΜΩΣ ΣΤΑ ΠΛΑΓΙΑ). ΤΩΡΑ ΜΕ ΜΙΑ ΤΕΛΙΚΗ ΕΚΤΟΣ ΤΕΡΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΟΛΗ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΚΑΙΡΗ. ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ ΔΕΝ ΜΙΛΑΤΕ
Jack777
Jack777
Power User
Power User

Αριθμός μηνυμάτων : 371
Ημερομηνία εγγραφής : 04/06/2015
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε - Σελίδα 9 Empty Απ: ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε

Δημοσίευση από viking4a Τετ Μαρ 02, 2016 8:23 pm

Ο διαιτητής μέχρι στιγμής κάνει ο, τι περνάει από την σφυρίχτρα του για να βάζει τον οσφπ συνεχως στην περιοχή μας..
Τα έχει καταφέρει εξαιρετικά, για να δούμε το δεύτερο ημίχρονο..
viking4a
viking4a
Super Power User
Super Power User

Αριθμός μηνυμάτων : 1995
Ημερομηνία εγγραφής : 07/02/2013
Ηλικία : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε - Σελίδα 9 Empty Απ: ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε

Δημοσίευση από Thanman Τετ Μαρ 02, 2016 9:17 pm

Βασιλη καλωσορισες στο ελληνικο ποδοσφαιρο.....
Thanman
Thanman
Active Member
Active Member

Αριθμός μηνυμάτων : 121
Ημερομηνία εγγραφής : 23/10/2015
Ηλικία : 37

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε - Σελίδα 9 Empty Απ: ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε

Δημοσίευση από sharkys Τετ Μαρ 02, 2016 9:56 pm

Βασίλη επειδή βλέπω το παιχνίδι θεωρώ ότι σχεδόν όλες οι αποφάσεις του διαιτητή ήταν σωστές.
Οι παίκτες του ΠΑΟΚ μετά το γκόλ που πέτυχαν πήγαιναν καμικάζι πάνω στους παίκτες του Ολυμπιακού (και όχι στη μπάλα).
Δηλαδή τι να κάνει ?
Να μη το σφυρίξει επειδή έδινε δικαίωμα επίθεσης στον Ολυμπιακό ?
Για τη φάση με τον Καπίνο θα πώ ότι ήταν πέναλτι και κόκκινη κάρτα.
Αλλά και πάλι κανείς δε δικαιολογείται να μπουκάρει στο γήπεδο (οποιασδήποτε ομάδας).
Αυτά.
sharkys
sharkys
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 1672
Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2012
Ηλικία : 54

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε - Σελίδα 9 Empty Απ: ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε

Δημοσίευση από Thanman Τετ Μαρ 02, 2016 11:12 pm

Θα συμφωνησω οτι δε διακιολογειται η εισοδος στον αγωνιστικο χωρο...Αλλα οταν στο 85 εχεις καθαρη αλλειωση του αποτελεσματος ο κοσμος ξεσπασε....ΤΟ θεωρεις θεατρο κυριε διαιτητη; Δινεις 2η κιτρινη και κοκκινη στον Μακ( η καρτα δωθηκε μετα για το φτυσιμο και οχι για την φαση) Αλλιως κοκκινη και πεναλτυ οπως σωστα ειπες....Αλλα ειναι μαθημενα τα βουνα στα χιονια....Οπως και στο ματς του Πειραια οι μπουνιες του Μιλιβογεβιτς και η εν ψυχρω αγκωνια του Μποτια περασαν ατιμωρητα και εν μερει διαμορφωσαν αποτελεσμα ετσι και σημερα το αποτελεσμα αλλειωθηκε...Και για να ειμαι ξεκαθαρος θεωρω τον Ολυμπιακο 3 κλασεις πανω απο καθε ελληνικη ομαδα, αλλα γουσταρω ματς στα ισια...οπου και ο τελευταιος να παιρνει τις ιδιες ευκαιριες με τον πρωτο (Δες Λεστερ στην Αγγλια)...
Thanman
Thanman
Active Member
Active Member

Αριθμός μηνυμάτων : 121
Ημερομηνία εγγραφής : 23/10/2015
Ηλικία : 37

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε - Σελίδα 9 Empty Απ: ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε

Δημοσίευση από sk12072 Πεμ Μαρ 03, 2016 8:56 am

μια χαρα ηταν η διαιτησια.στο παιχνιδι πρωταθληματος που σφαγιαστηκε ο ολυμπιακος παρολα αυτα κερδισε.ας αποφασισουν οι φιλοι παοκτσηδες πως θελουν να παιζεται το παιχνιδι.με ευνοια της διαιτησιας χανουν.με κοντρα (στο μυαλο τους) διαιτησια παλι χανουν.
η ασυλια που εχει ο παοκ ειναι παροιμιωδης.παριμενω εξοντωτικη ποινη απο την δικαιοσυνη αλλιως την αλλη φορα θα θρηνησουμε θυματα.
sk12072
sk12072
Active Member
Active Member

Αριθμός μηνυμάτων : 212
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2014
Ηλικία : 52

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε - Σελίδα 9 Empty Απ: ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε

Δημοσίευση από finallyrodos Πεμ Μαρ 03, 2016 12:09 pm

ο διαιτητης κατα την γνωμη μου επαιξε καλα αλλα σε μια φαση εκανε λαθος εκτιμηση και τα διελυσε ολα γιατι αυτη η φαση εκρινε παρα πολλα στην πορεια.οτι και να λεμε το σκορ 1-2 ειναι και το πιο δικαιο νομιζω.απλα θα γινοταν 2-2 η μπορει και να εχαναν το πεναλτυ δεν ξερεις για πιο λογο δεν το εδωσε αφου και ο αλλος διαιτητης που ειναι διπλα στο τερμα το ειδε οτι ηταν πεναλτυ και ειπε το αντιθετο συγνωμη φιλοι ολυμπιακοι αλλα ετσι οπως δειχνουν τα πραγματα μονο κακο σας κανουν εχετε την καλυτερη ομαδα αλλα ετσι τους κανετε ολους αντιολυμπιακους που δεν φταιει η ομαδα για μενα ειναι σαφως ανωτερη αλλα ο προεδρο σας τα κανει τοσο φανερα που σας εχουν και πρωτοσελιδα σε αλλες χωρες μαλλον και οι αλλες χωρες αντιολυμπιακοι ειναι . Το θεμα ειναι οτι για ακομη μια φορα μπηκαν μεσα οι οπαδοι και τα διελυσαν ολα κατι που δεν θα φτιαξει ποτε και οι ολυμπιακοι αν σφυριζαν κατι τετοια εις βαρων σας συχνα και σε ντερμπι θα μπενατε μεσα και εσεις να ειστε σιγουροι κριμα παντως για το ελληνικο πρωταθλημα και κυπελλο
finallyrodos
finallyrodos
Power User
Power User

Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 18/12/2012
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε - Σελίδα 9 Empty Απ: ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε

Δημοσίευση από spirospatissia Πεμ Μαρ 03, 2016 2:05 pm

Δυστυχώς Στέργο μου στεκόμαστε τους διαιτητές όταν οι πραγματικοί "ηθικοί αυτουργοί" της τραγικής αυτής εικόνας είναι όσοι προσπαθούν να προκαταλάβουν αποφάσεις και να δημιουργήσουν κλίμα. Στην προκειμένη περίπτωση ο Σαββίδης και ο Τούντορ με τις προβοκατόρικες δηλώσεις τους και η ΕΠΟ για τον ορισμό ενός ανθρώπου που ο συνωμοσιολόγος Αλαφούζος έχει βαφτίσει εντολοδόχο της εγκληματικής οργάνωσης. Σε άλλες περιπτώσεις ο Μαρινάκης, ο Μελισσανίδης και οι αυλικοί τους ή οι δημοσιογράφοι οπτικών και ηχητικών ΜΜΕ που στηρίζουν όλο αυτό το σάπιο οικοδόμημα. Και αυτά μόνο στο ποδόσφαιρο. Δεν προχωράμε σε άλλα αθλήματα ή ακόμα χειρότερα σε άλλες εκφάνσεις της Ελληνικής καθημερινότητας. Είναι καλύτερος δηλαδή, για να δώσω ένα απλό παράδειγμα, αυτός που εσκεμμένα πετάει στον δρόμο ένα σκουπίδι από έναν επόπτη που έχοντας λάθος τοποθέτηση σε μια φάση δεν είδε το οφσάιντ;
Αισθάνομαι ηλίθιος και που ρωτάω μόνο. Φανταστείτε πόσο βλάκας θα νοιώσω με την βλακεία ορισμένων που θα απαντήσουν το δεύτερο...  
Κανείς δεν νομιμοποιείται και δεν δικαιολογείται να επιτεθεί σωματικά ή με οποιοδήποτε άλλο τρόπο κατά ποδοσφαιριστών, προπονητών, άλλων φιλάθλων και γενικότερα ανθρώπων και ζώων για όποια αιτία, παρά μόνο αν αποδεδειγμένα απειλείται η ζωή του και βρίσκεται σε άμυνα.
Σε καμιά περίπτωση δεν θα δώσω άλοθι σε κανέναν από αυτούς τους κάφρους που πιστεύουν ότι πρέπει να εκτονώσουν το αίσθημα αδικίας που τους κατατρώει, πάνω στους συνανθρώπους τους. Αν θέλουν να εκτονωθούν ας μείνουν στο σπίτι τους να μαλακιστούν. Ποιά καλύτερη εκτόνωση από αυτήν;
Ο νόμος δεν μου επέτρεψε έστω να χαστουκίσω την γυναίκα που πριν από 9 χρόνια εγκατέλειψε τον πατέρα μου να πεθάνει αβοήθητος στο πεζοδρόμιο...Θα μου δώσει το δικαίωμα να πράξω χειρότερα λόγω μιας διαιτητικής απόφασης ή μιας προκλητικής συμπεριφοράς;
spirospatissia
spirospatissia
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 1968
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2014
Ηλικία : 55

http://www.han-med.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε - Σελίδα 9 Empty Απ: ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε

Δημοσίευση από finallyrodos Πεμ Μαρ 03, 2016 3:28 pm

spirospatissia έγραψε:Δυστυχώς Στέργο μου στεκόμαστε τους διαιτητές όταν οι πραγματικοί "ηθικοί αυτουργοί" της τραγικής αυτής εικόνας είναι όσοι προσπαθούν να προκαταλάβουν αποφάσεις και να δημιουργήσουν κλίμα. Στην προκειμένη περίπτωση ο Σαββίδης και ο Τούντορ με τις προβοκατόρικες δηλώσεις τους και η ΕΠΟ για τον ορισμό ενός ανθρώπου που ο συνωμοσιολόγος Αλαφούζος έχει βαφτίσει εντολοδόχο της εγκληματικής οργάνωσης. Σε άλλες περιπτώσεις ο Μαρινάκης, ο Μελισσανίδης και οι αυλικοί τους ή οι δημοσιογράφοι οπτικών και ηχητικών ΜΜΕ που στηρίζουν όλο αυτό το σάπιο οικοδόμημα. Και αυτά μόνο στο ποδόσφαιρο. Δεν προχωράμε σε άλλα αθλήματα ή ακόμα χειρότερα σε άλλες εκφάνσεις της Ελληνικής καθημερινότητας. Είναι καλύτερος δηλαδή, για να δώσω ένα απλό παράδειγμα, αυτός που εσκεμμένα πετάει στον δρόμο ένα σκουπίδι από έναν επόπτη που έχοντας λάθος τοποθέτηση σε μια φάση δεν είδε το οφσάιντ;
Αισθάνομαι ηλίθιος και που ρωτάω μόνο. Φανταστείτε πόσο βλάκας θα νοιώσω με την βλακεία ορισμένων που θα απαντήσουν το δεύτερο...  
Κανείς δεν νομιμοποιείται και δεν δικαιολογείται να επιτεθεί σωματικά ή με οποιοδήποτε άλλο τρόπο κατά ποδοσφαιριστών, προπονητών, άλλων φιλάθλων και γενικότερα ανθρώπων και ζώων για όποια αιτία, παρά μόνο αν αποδεδειγμένα απειλείται η ζωή του και βρίσκεται σε άμυνα.
Σε καμιά περίπτωση δεν θα δώσω άλοθι σε κανέναν από αυτούς τους κάφρους που πιστεύουν ότι πρέπει να εκτονώσουν το αίσθημα αδικίας που τους κατατρώει, πάνω στους συνανθρώπους τους. Αν θέλουν να εκτονωθούν ας μείνουν στο σπίτι τους να μαλακιστούν. Ποιά καλύτερη εκτόνωση από αυτήν;
Ο νόμος δεν μου επέτρεψε έστω να χαστουκίσω την γυναίκα που πριν από 9 χρόνια εγκατέλειψε τον πατέρα μου να πεθάνει αβοήθητος στο πεζοδρόμιο...Θα μου δώσει το δικαίωμα να πράξω χειρότερα λόγω μιας διαιτητικής απόφασης ή μιας προκλητικής συμπεριφοράς;
συμφωνω απολυτα μαζι σου φιλε μου μια ειναι η ουσια οτι δεν προκειται να φτιαξει το ελληνικο ποδοσφαιρο
finallyrodos
finallyrodos
Power User
Power User

Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 18/12/2012
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε - Σελίδα 9 Empty Απ: ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε

Δημοσίευση από Jack777 Πεμ Μαρ 03, 2016 8:32 pm

finallyrodos έγραψε:ο διαιτητης κατα την γνωμη μου επαιξε καλα αλλα σε μια φαση εκανε λαθος εκτιμηση και τα διελυσε ολα γιατι αυτη η φαση εκρινε παρα πολλα στην πορεια.οτι και να λεμε το σκορ 1-2 ειναι και το πιο δικαιο νομιζω.απλα θα γινοταν 2-2 η μπορει και να εχαναν το πεναλτυ δεν ξερεις για πιο λογο δεν το εδωσε αφου και ο αλλος διαιτητης που ειναι διπλα στο τερμα το ειδε οτι ηταν πεναλτυ και ειπε το αντιθετο συγνωμη φιλοι ολυμπιακοι αλλα ετσι οπως δειχνουν τα πραγματα μονο κακο σας κανουν εχετε την καλυτερη ομαδα αλλα ετσι τους κανετε ολους αντιολυμπιακους που δεν φταιει η ομαδα για μενα ειναι σαφως ανωτερη αλλα ο προεδρο σας τα κανει τοσο φανερα που σας εχουν και πρωτοσελιδα σε αλλες χωρες μαλλον και οι αλλες χωρες αντιολυμπιακοι ειναι . Το θεμα ειναι οτι για ακομη μια φορα μπηκαν μεσα οι οπαδοι και τα διελυσαν ολα κατι που δεν θα φτιαξει ποτε και οι ολυμπιακοι αν σφυριζαν κατι τετοια εις βαρων σας συχνα και σε ντερμπι θα μπενατε μεσα και εσεις να ειστε σιγουροι κριμα παντως για το ελληνικο πρωταθλημα και κυπελλο

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΑΥΤΗ Η ΦΑΣΗ (ΠΟΥ ΠΡΩΤΑ ΕΚΑΝΕ ΧΕΡΙ Ο ΠΑΙΚΤΗΣ ΜΑΚ), ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΡΙΝΕ ΤΟ ΠΑΙΧΙΔΙ ΤΑ ΔΥΟ ΠΕΝΑΛΝΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΔΩΣΕ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ?? ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΕΔΩΣΕ Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΦΑΟΥΛ ΓΙΑ ΧΕΡΙ. ΑΠΟ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΝΤΙΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ή ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΕΞΗΓΩ. ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΧΕΡΙ Ο ΜΑΚ. ΔΕΝ ΘΕΩΡΕΙΣ ΤΑ ΔΥΟ ΠΕΝΑΛΝΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΔΩΣΕ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ?? ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ............ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΧΩΡΑ.ΣΤΑ ΕΓΡΑΨΑ ΛΙΓΟ ΑΓΑΡΜΠΑ ΑΛΛΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΑΛΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΣΥ.
Jack777
Jack777
Power User
Power User

Αριθμός μηνυμάτων : 371
Ημερομηνία εγγραφής : 04/06/2015
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε - Σελίδα 9 Empty Απ: ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε

Δημοσίευση από beniz_z Πεμ Μαρ 03, 2016 9:09 pm

βέβαια αυτός είναι ο τίτλος του θέματος : τα μυαλα μας πονάνε! φτάνει όμως βε παιδιά!
οι μεν ολυμπιακοί πιστεύετε ότι δεν αδικείτε ποτέ κανέναν, αλλά όλοι σας σας έχουν μισούν, οι δε παοκτσήδες ότι όλοι σας κυνηγούν και σας αδικούν. Έχουμε χάσει την ουσία όμως, εδώ δεν είναι αθλητικό ή οπαδικό σάιτ. Εδώ, σε αυτό το φόρουμ μας ενώνουν οι ομάδες , δεν μας χωρίζουν. Αν θέλαμε οπαδικά σάιτ υπάρχουν πολλά και με ελευθερα σχόλια.
beniz_z
beniz_z
Power User
Power User

Αριθμός μηνυμάτων : 752
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2014
Ηλικία : 56

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε - Σελίδα 9 Empty Απ: ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε

Δημοσίευση από Jack777 Πεμ Μαρ 03, 2016 9:19 pm

beniz_z έγραψε:βέβαια αυτός είναι ο τίτλος του θέματος : τα μυαλα μας πονάνε!  φτάνει όμως βε παιδιά!
  οι μεν ολυμπιακοί πιστεύετε ότι δεν αδικείτε ποτέ κανέναν, αλλά όλοι σας σας έχουν μισούν, οι δε παοκτσήδες ότι όλοι σας κυνηγούν και σας αδικούν. Έχουμε χάσει την ουσία όμως, εδώ δεν είναι αθλητικό ή οπαδικό σάιτ. Εδώ,  σε αυτό το φόρουμ μας ενώνουν οι ομάδες , δεν μας χωρίζουν. Αν θέλαμε οπαδικά σάιτ υπάρχουν πολλά και με ελευθερα σχόλια.

ΣΥΜΦΩΝΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΕΛΕΟΣ. ΟΛΟ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΙΑ. ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
Jack777
Jack777
Power User
Power User

Αριθμός μηνυμάτων : 371
Ημερομηνία εγγραφής : 04/06/2015
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε - Σελίδα 9 Empty Απ: ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε

Δημοσίευση από finallyrodos Πεμ Μαρ 03, 2016 10:06 pm

Jack777 έγραψε:
finallyrodos έγραψε:ο διαιτητης κατα την γνωμη μου επαιξε καλα αλλα σε μια φαση εκανε λαθος εκτιμηση και τα διελυσε ολα γιατι αυτη η φαση εκρινε παρα πολλα στην πορεια.οτι και να λεμε το σκορ 1-2 ειναι και το πιο δικαιο νομιζω.απλα θα γινοταν 2-2 η μπορει και να εχαναν το πεναλτυ δεν ξερεις για πιο λογο δεν το εδωσε αφου και ο αλλος διαιτητης που ειναι διπλα στο τερμα το ειδε οτι ηταν πεναλτυ και ειπε το αντιθετο συγνωμη φιλοι ολυμπιακοι αλλα ετσι οπως δειχνουν τα πραγματα μονο κακο σας κανουν εχετε την καλυτερη ομαδα αλλα ετσι τους κανετε ολους αντιολυμπιακους που δεν φταιει η ομαδα για μενα ειναι σαφως ανωτερη αλλα ο προεδρο σας τα κανει τοσο φανερα που σας εχουν και πρωτοσελιδα σε αλλες χωρες μαλλον και οι αλλες χωρες αντιολυμπιακοι ειναι . Το θεμα ειναι οτι για ακομη μια φορα μπηκαν μεσα οι οπαδοι και τα διελυσαν ολα κατι που δεν θα φτιαξει ποτε και οι ολυμπιακοι αν σφυριζαν κατι τετοια εις βαρων σας συχνα και σε ντερμπι θα μπενατε μεσα και εσεις να ειστε σιγουροι κριμα παντως για το ελληνικο πρωταθλημα και κυπελλο

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΑΥΤΗ Η ΦΑΣΗ (ΠΟΥ ΠΡΩΤΑ ΕΚΑΝΕ ΧΕΡΙ Ο ΠΑΙΚΤΗΣ ΜΑΚ), ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΡΙΝΕ ΤΟ ΠΑΙΧΙΔΙ ΤΑ ΔΥΟ ΠΕΝΑΛΝΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΔΩΣΕ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ?? ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΕΔΩΣΕ Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΦΑΟΥΛ ΓΙΑ ΧΕΡΙ. ΑΠΟ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΝΤΙΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ή ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΕΞΗΓΩ. ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΧΕΡΙ Ο ΜΑΚ. ΔΕΝ ΘΕΩΡΕΙΣ ΤΑ ΔΥΟ ΠΕΝΑΛΝΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΔΩΣΕ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ?? ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ............ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΧΩΡΑ.ΣΤΑ ΕΓΡΑΨΑ ΛΙΓΟ ΑΓΑΡΜΠΑ ΑΛΛΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΑΛΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΣΥ.

φιλε μου το ιδιο ματς βλεπαμε απλα εχεις την γνωμη σου και εχω την γνωμη μου εγω ειμαι αεκ οχι αντιολυμπιακος οπως γραφω παραπανω ο ολυμπιακος εχει την καλυτερη ομαδα στο ελληνικο πρωταθλημα αν ηταν δεν θα τα εγραφα . δεν γινεται σε καθε ματς του ολυμπιακου να γινονται τετοιες φασεις που να τις συζηταει ολη η ελλαδα και το βελγιο και αλλες χωρες δεν εδωσε 2 πεναλτυ στον οσφπ στο πρωτο γκολ που βαλατε δεν υπηρχε καν φαουλ το χερι του μακ ηταν κολλημενο στο στηθος του εσεις γραφετε οτι ηταν χερι οτι και να γραφουμε τον οσφπ τον σπρωχνουν πολυ παραπανω απο ολες τις ομαδες . τελος παντων μονο οι ομαδες ξερουν τι γινεται απο πισω εμεις εδω απλα γραφουμε την γνωμη μας χωρις να παρεξηγη ο ενας των αλλων αν υπαρχει παρεξηγηση να μην γραφουμε
finallyrodos
finallyrodos
Power User
Power User

Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 18/12/2012
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε - Σελίδα 9 Empty Απ: ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε

Δημοσίευση από Jack777 Πεμ Μαρ 03, 2016 10:59 pm

finallyrodos έγραψε:
Jack777 έγραψε:
finallyrodos έγραψε:ο διαιτητης κατα την γνωμη μου επαιξε καλα αλλα σε μια φαση εκανε λαθος εκτιμηση και τα διελυσε ολα γιατι αυτη η φαση εκρινε παρα πολλα στην πορεια.οτι και να λεμε το σκορ 1-2 ειναι και το πιο δικαιο νομιζω.απλα θα γινοταν 2-2 η μπορει και να εχαναν το πεναλτυ δεν ξερεις για πιο λογο δεν το εδωσε αφου και ο αλλος διαιτητης που ειναι διπλα στο τερμα το ειδε οτι ηταν πεναλτυ και ειπε το αντιθετο συγνωμη φιλοι ολυμπιακοι αλλα ετσι οπως δειχνουν τα πραγματα μονο κακο σας κανουν εχετε την καλυτερη ομαδα αλλα ετσι τους κανετε ολους αντιολυμπιακους που δεν φταιει η ομαδα για μενα ειναι σαφως ανωτερη αλλα ο προεδρο σας τα κανει τοσο φανερα που σας εχουν και πρωτοσελιδα σε αλλες χωρες μαλλον και οι αλλες χωρες αντιολυμπιακοι ειναι . Το θεμα ειναι οτι για ακομη μια φορα μπηκαν μεσα οι οπαδοι και τα διελυσαν ολα κατι που δεν θα φτιαξει ποτε και οι ολυμπιακοι αν σφυριζαν κατι τετοια εις βαρων σας συχνα και σε ντερμπι θα μπενατε μεσα και εσεις να ειστε σιγουροι κριμα παντως για το ελληνικο πρωταθλημα και κυπελλο

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΑΥΤΗ Η ΦΑΣΗ (ΠΟΥ ΠΡΩΤΑ ΕΚΑΝΕ ΧΕΡΙ Ο ΠΑΙΚΤΗΣ ΜΑΚ), ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΡΙΝΕ ΤΟ ΠΑΙΧΙΔΙ ΤΑ ΔΥΟ ΠΕΝΑΛΝΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΔΩΣΕ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ?? ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΕΔΩΣΕ Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΦΑΟΥΛ ΓΙΑ ΧΕΡΙ. ΑΠΟ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΝΤΙΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ή ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΕΞΗΓΩ. ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΧΕΡΙ Ο ΜΑΚ. ΔΕΝ ΘΕΩΡΕΙΣ ΤΑ ΔΥΟ ΠΕΝΑΛΝΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΔΩΣΕ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ?? ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ............ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΧΩΡΑ.ΣΤΑ ΕΓΡΑΨΑ ΛΙΓΟ ΑΓΑΡΜΠΑ ΑΛΛΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΑΛΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΣΥ.

φιλε μου το ιδιο ματς βλεπαμε απλα εχεις την γνωμη σου και εχω την γνωμη μου εγω ειμαι αεκ οχι αντιολυμπιακος οπως γραφω παραπανω ο ολυμπιακος εχει την καλυτερη ομαδα στο ελληνικο πρωταθλημα αν ηταν δεν θα τα εγραφα . δεν γινεται σε καθε ματς του ολυμπιακου να γινονται τετοιες φασεις που να τις συζηταει ολη η ελλαδα και το βελγιο και αλλες χωρες δεν εδωσε 2 πεναλτυ στον οσφπ στο πρωτο γκολ που βαλατε δεν υπηρχε καν φαουλ το χερι του μακ ηταν κολλημενο στο στηθος του εσεις γραφετε οτι ηταν χερι οτι και να γραφουμε τον οσφπ τον σπρωχνουν πολυ παραπανω απο ολες τις ομαδες . τελος παντων μονο οι ομαδες ξερουν τι γινεται απο πισω εμεις εδω απλα γραφουμε την γνωμη μας χωρις να παρεξηγη ο ενας των αλλων αν υπαρχει παρεξηγηση να μην γραφουμε

ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΛΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΦΩΝΙΕΣ ΜΑΣ ΦΥΣΙΚΑ. ΟΧΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ...............ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.
ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΥΣ. ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ??
Jack777
Jack777
Power User
Power User

Αριθμός μηνυμάτων : 371
Ημερομηνία εγγραφής : 04/06/2015
Ηλικία : 43

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε - Σελίδα 9 Empty Απ: ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε

Δημοσίευση από finallyrodos Παρ Μαρ 04, 2016 11:50 am

οσες θες χαχαχαχαχαχ αλλα που εισαι? στις ανταλλαγες μπορει να παρεξηγηθουμε αντε μπραβο αχαχαχααχαχ
finallyrodos
finallyrodos
Power User
Power User

Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 18/12/2012
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε - Σελίδα 9 Empty Απ: ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε

Δημοσίευση από ananias Τετ Μαρ 16, 2016 11:59 am

κυριε Dimitar, μηπως εχετε τον Berbatov in action απο SuperLeague 2015-16 γιατι εγω δεν θυμαμαι καν ποτε τον ειδα τελευταια φορα...τον ανταλλαζω με ολα τα διπλα μου απο την εν λογω συλλογη ! (photo απο περιοδικο Esquire)

ΠΑΟΚ! Και Τα Μυαλά Μας Πονάνε - Σελίδα 9 Dyvl9f
ananias
ananias
Super Power User
Super Power User

Αριθμός μηνυμάτων : 1014
Ημερομηνία εγγραφής : 06/07/2013
Ηλικία : 50

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 9 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης