Stickeristas - Hellenic Stickers Club
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 3 μέλη, 0 μη ορατοί και 6 επισκέπτες

alehandro, gazakias, Yiannism80

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 94, στις Πεμ Φεβ 01, 2024 11:40 pm
Πρόσφατα Θέματα
» Champions League 2023-24 (1-741)
ΑΕΚτζήδες - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Απρ 25, 2024 11:22 pm από yiannisr

» ΟΜΑΔΙΚΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ EURO 2024 MATCH ATTAX
ΑΕΚτζήδες - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Απρ 25, 2024 11:17 pm από spirospatissia

» ΟΜΑΔΙΚΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ EURO 2024
ΑΕΚτζήδες - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Απρ 25, 2024 11:17 pm από spirospatissia

» ΟΜΑΔΙΚΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ARGENTINA campeones del mundo - Deluxe Edition
ΑΕΚτζήδες - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Απρ 20, 2024 11:16 am από darkmotion80

» Champions League 2022-2023 (1-661 & LS1-104)
ΑΕΚτζήδες - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Φεβ 22, 2024 9:57 am από beniz_z

» Το Καφενείο των Φιλάθλων
ΑΕΚτζήδες - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Φεβ 08, 2024 8:24 pm από imperium

» ΟΜΑΔΙΚΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ TOPPS CHAMPIONS LEAGUE 2023-24 (1-741)
ΑΕΚτζήδες - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Δεκ 15, 2023 10:43 pm από spirospatissia

» 5η ΟΜΑΔΙΚΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ QUBOTONDO - ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 1962
ΑΕΚτζήδες - Σελίδα 3 EmptyΔευ Νοε 20, 2023 7:31 pm από gportho66

» Thundercats (101-198)
ΑΕΚτζήδες - Σελίδα 3 EmptyΤετ Οκτ 04, 2023 10:53 pm από gavrojim007



Stickeristas Facebook


ΑΕΚτζήδες

+24
lislis
aposkrom
antonis43
Amhxanos
atrus42
ananias
sk12072
pipinistas
axl78
laroukos
dimitrisg21
Don Fanourio
sharkys
Figurinistas_1965
pantelis21
gportho66
arruabarena21
παππους
lougas21
mgiogio
marisi777
finallyrodos
imperium
johnf
28 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΑΕΚτζήδες - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΕΚτζήδες

Δημοσίευση από dimitrisg21 Τετ Οκτ 08, 2014 6:59 pm

Τι εγινε κανεις δεν ασχολειται με την ΑΕΚ εδω μεσα να πουμε και καμια κουβεντα!!!
dimitrisg21
dimitrisg21
Active Member
Active Member

Αριθμός μηνυμάτων : 173
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2013
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΕΚτζήδες - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΕΚτζήδες

Δημοσίευση από παππους Τετ Οκτ 08, 2014 9:57 pm

Δημήτρη  νομίζουν  ορισμένοι  ότι  μας  άφησαν  στο  περιθώριο  δεν  γνωρίζουν  ότι  σε  λίγο  καιρό  θα  είμαστε στο  προσκήνιο  και  εγώ  που  είμαι  μικρο  παιδί  θα  την  δω  πολλές  φορές  ακόμη  πρωταθλήτρια.  Άντε  με  το  καλό
παππους
παππους
Power User
Power User

Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 11/12/2013
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΕΚτζήδες - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΕΚτζήδες

Δημοσίευση από dimitrisg21 Πεμ Οκτ 09, 2014 8:31 am

Ετσι ειναι ακριβως στην πορεια θα τριβουν τα ματια τους...Λυπαμαι πραγματικα για τον Αρη(την μονη ομαδα εδω μεσα που θα σχολιασω μια που θελω να λεω για την ΑΕΚ μας μονο) που χλευαζε την ΑΕΚ εκει εκει στην Β εθνικη κλπ και με ξενα κολυβα καταφερε το 2013 να σωθει και τωρα διαβαζω δεν εχει ουτε εμφανισεις να φορεσει...Αυτο για να καταλαβαουν την δυναμικη της ΑΕΚ.Δεν αρκει να λεγεσαι μεγαλη ομαδα αλλα και να ΕΙΣΑΙ
dimitrisg21
dimitrisg21
Active Member
Active Member

Αριθμός μηνυμάτων : 173
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2013
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΕΚτζήδες - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΕΚτζήδες

Δημοσίευση από dimitrisg21 Πεμ Οκτ 09, 2014 8:33 am

Και μι που ανεφερε λινκ ο Βασιλης να κι ενα...Το μονο λαθοα για μενα ειναι οτι οι πατεραδες δεν πηραν τα μικρα στο γηπεδο.Γιατι ΑΕΚ και οικογενεια ειναι ενα..
http://www.aek365.com/a-358338/to-kaskol-mia-tainia-mikrous-mhkous-me-kitrinomauro-xrwma-video.htm
dimitrisg21
dimitrisg21
Active Member
Active Member

Αριθμός μηνυμάτων : 173
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2013
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΕΚτζήδες - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΕΚτζήδες

Δημοσίευση από dimitrisg21 Πεμ Οκτ 09, 2014 3:43 pm

Εγω θα πω οτι η νοοτροπια μας ειναι τετοια που δεν γινεται να πηγαινεις γηπεδο με παιδια...Ειχα παει σε ενα φιλικο της ΑΕΚ και ηταν πισω μου ενας πατερας με 2 μικρα παιδια ενα αγορι ουτε 1 χρονων και 1 κοριτσακι στα 2 κοντα...Το κοριτσι ελεγε ΑΕΚ ΑΕΚ και μαρεσε εχω και αδυναμια στα μικρα..Ε σε ολα τα υγιη συνθηματα αρχισαν τα γνωστα βρισιδια..Δυστηχως ομως οταν ακους δημοτικου παιδια να λεμε μ....κα κλπ κλπ(εγω προσωπικα δεν βριζω) τι περιμενεις να μη πλακωνονται στο γηπεδο..Ο καθενας μας υποστηριζει για δικους του λογους οτι τον καλυπτει αυτο δε σημαινει οτι αν διαφωνησω μαζι σου θα σε σκοτωσω στο ξυλο κι ολας οπως εγινε προσφατα...Βεβαια καναμε μια αναβολη παιχνιδιων και το προβλημα εληξε.Προσφατα ειδα ενα λινκ με ενα τρενο γεματο με οπαδους της τοτεναμ και εναν ξεκαρφωτο τηε αρσεναλ...Εδω θα τον ειχαν κυριλεκτικα σκοτωσει....Εκειαπλα τα χωναν στην ομαδα του και φωναζαν συνθηματα....Διαφορα επιπεδου αν και εκει εχουν τα δικα τους...
dimitrisg21
dimitrisg21
Active Member
Active Member

Αριθμός μηνυμάτων : 173
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2013
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΕΚτζήδες - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΕΚτζήδες

Δημοσίευση από ananias Σαβ Οκτ 11, 2014 12:55 am

υπαρχουν εικονες και ηχοι που μας συνοδευουν απο τον πατερας μας, θυμαμαι εναν ηχο απο τον δικο μου που εκανε η βερα του καθως την χτυπουσε στον ξυλινο λεβιε ταχυτητων σε εκεινο το παλιο καφε Simca και πιανω τον εαυτο μου να προσπαθει ασυνειδητα να το επαναλαβει σημερα. Εξαιρετικη η αναφορα σε αυτην την σχεση και τα "κατάλοιπα" της οπως την πραγματευεται το Κασκολ κι ευγε Δημητρη για την αναρτηση
Οσον αφορα την συγκριση με το γεματο τρενο με τους οπαδους της Τοτεναμ και τον "παρείσακτο" της Αρσεναλ μεσα αυτα τα ταχα ευγενικα Αγγλοσαξωνικα επιπεδα εμας δεν μας αφορουν, εμεις εδω βαζουμε φωτια και καιμε τον σκυλο γιατι ετυχε να ειναι ασπρομαυρος και τον συναντησαμε πριν τον αγωνα...
ananias
ananias
Super Power User
Super Power User

Αριθμός μηνυμάτων : 1014
Ημερομηνία εγγραφής : 06/07/2013
Ηλικία : 50

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΕΚτζήδες - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΕΚτζήδες

Δημοσίευση από dimitrisg21 Σαβ Οκτ 11, 2014 8:38 am

Απο την αλλη ομως αυτοι που υποτιθεται οι ειναι εκπροσωποι μας στην βουλη και κυβερναν τσακωνονται και βριζονται χειροτερα απο καθε χουλιγκαν και μικρο παιδι που του πηραν τις καραμελες οποτε τι να πουμε για τον 20χρονο ανεγκεφαλο που τον εχουν ποτισει οτι μονο η ταδε ομαδα(γιατι σε ολες τις ομαδες υπαρχουν αλλου περισσοτερο αλλου λιγοτερο) και πλακωνεται για την ομαδα...η οι εφημεριδες η οπαδικες που γραφουν διαφορα και φανατιζουν περισσοτερο....Οποτε ολα αυτα υπαρχουν και θα υπαρχουν.Εγω προσωπικα μαρεσει η μπαλα το μπασκετ το βολλευ βλεπω την ΑΕΚ αν στο μελλον αποκτησω παιδι θα το παιρνω στο γηπεδο αλλα παντα σε κοσμια πλαισια.Χασει κερδισει η ΑΕΚ η ζωη μου δεν θα αλλαξει...Θα χαρω σε κατι καλο η θα απογοητευτω οπως πχ οταν πεσαμε αλλα ως εκει....
dimitrisg21
dimitrisg21
Active Member
Active Member

Αριθμός μηνυμάτων : 173
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2013
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΕΚτζήδες - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΕΚτζήδες

Δημοσίευση από imperium Τετ Οκτ 15, 2014 12:12 am

http://www.sport-fm.gr/article/gi%E2%80%99-auta-fwnazei-i-aek-video/791374

πολυ κλωτσιδι φαγατε.Επρεπε να ειχαν μεινει με μιση ομαδα αλλα...
imperium
imperium
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 5309
Ημερομηνία εγγραφής : 14/11/2012
Ηλικία : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΕΚτζήδες - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΕΚτζήδες

Δημοσίευση από finallyrodos Τετ Οκτ 15, 2014 1:04 am

ρε παιδια μολις το ειδα μιλαμε για πολυ ξυλο φαγαμε μπραβο που κερδισανε τετοιο ματς
finallyrodos
finallyrodos
Power User
Power User

Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 18/12/2012
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΕΚτζήδες - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΕΚτζήδες

Δημοσίευση από dimitrisg21 Τετ Οκτ 15, 2014 7:34 pm

Μιλαμε για πολυ κλωτσια...Το θεμα ειναι να το παρουν χαμπαρι και οι δικοι μας και να ριχνουν καμια γιατι απο περυσι ολο τρωνε και εκεινοι παιζουν χαλαρα..Ειδικα πισω Κολοβετσιος,Λαμπροπουλος ειναι παιδια πολυ καλα που δε σου βγαζουν ενα στυλ πχ Μανωλα(του ενα και μοναδικου εννοειται του Στελιου) που επιανε απο τον Λαιμο τον νινιαδη...Ειδικα ο Κολοβετσιος λιγο τον ειδα στον οτε προχθες και φαινεται πολυ καλος χαρακτηρας.Εννοειται οτι στην ΑΕΚ θελω καλους χαρακτηρες αλλα στην football league τρομαρα μας το αγγλικο μας μαρανε θελει να ριχνεις και εσυ λιγη κλωτσια...Με το σταυρο στο χερι στην Ελλαδα δυστυχως δε πας μπροστα..
dimitrisg21
dimitrisg21
Active Member
Active Member

Αριθμός μηνυμάτων : 173
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2013
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΕΚτζήδες - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΕΚτζήδες

Δημοσίευση από dimitrisg21 Δευ Οκτ 20, 2014 6:48 pm

Παει και η 2η αγωνιστικη για την ομαδα μας αλλη μια νικη.Ωραιο πρωταθλημα η Β εθνικη αλλα πολυ ξυλο....Ακομα και ο Απολλωνας του πατερ Νικολα εριχνε κλωτσιδι...Παιζανε ολοι πισω(λογικο αφου και ο Κωστενογλου και ο Αλεξο ηταν αμυντικοι) και θα πρεπει να βρουμε τροπο να βγαζουμε την μπαλα μπροστα..Βεβαια στο 1 ημιχρονιο που λεγανε και οι παλιοτεροι παιζαμε εμεις με 10 παιχτες αφου ο Ντακολ δεν υπηρχε πουθενα(οχι οτι περα απο το γκολ εκανε κατι) δε λεω το παιδι μπορει να ηταν καλος για την Καλλιθεα αλλα στην ΑΕΚ δεν εκανε περυσι φετος θα κανει..Απο την αλλη δεν καταλαβαινω γιατι μερικοι τονιζουν οτι η 2η καρτα και η κοκκινη ηταν δικαιη....Εδω επρεπε να βγουν ακομα περισσοτερες καρτες.Ειπαμε ωραιο το σκληρο παιχνιδι αν παιζεις Γ Σκωτιας και εχεις παρει καμια κουιν οφ σαουθ στο μανατζερ και εχει ξυλοκοπους μεσα..Ακομα και στο πεναλτυ κοκκινη ηταν αφου ο Ζοριτς ηταν σε εμφανη θεση για γκολ...Τελος παντων συνεχιζουμε και ο Μανταλος ηδη κανει την διαφορα και φαινεται οτι δικαιος ηταν στην εθνικη και αδικα δεν επαιξε τουλαχιστον με την Β Ιρλανδια μια που οι παιχτες της δεν ηταν καλυτεροι απο αυτους της Footbal league!!!!.Αλλα βεβαια μερικοι φωστηρες λεγαν οτι αδικα επαιξε με την Ρουμανια και οτι δεν εχει παιχνιδια και εμπειριες γιαυτο χθες μετα απο 1 μηνα απραξιας σχεδον κεντουσε...Ας μη τα βλεπουμε ολα οπαδικα εδω στην Ελλαδα...
dimitrisg21
dimitrisg21
Active Member
Active Member

Αριθμός μηνυμάτων : 173
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2013
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΕΚτζήδες - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΕΚτζήδες

Δημοσίευση από παππους Δευ Οκτ 20, 2014 10:23 pm

Τα  κατάφερε  η  ΑΕΚαρα  μου να  κανει  την  ανατροπή  το  αλμπουμ  CL  2016-17  θα  εχει  και  την  ΑΕΚ για  να  γίνει  όμορφο
παππους
παππους
Power User
Power User

Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 11/12/2013
Ηλικία : 78

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΕΚτζήδες - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΕΚτζήδες

Δημοσίευση από pantelis21 Παρ Οκτ 24, 2014 10:43 pm

https://www.youtube.com/watch?v=0J8i6Y6njjU

Ενα βιντεάκι για όλους του ΑΕΚτζήδες του φόρουμ!
pantelis21
pantelis21
Power User
Power User

Αριθμός μηνυμάτων : 525
Ημερομηνία εγγραφής : 06/03/2014
Ηλικία : 36

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΕΚτζήδες - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΕΚτζήδες

Δημοσίευση από atrus42 Σαβ Οκτ 25, 2014 1:49 pm

Απλά ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ο λαός της ΑΕΚΑΡΑΣ μας...!!! cheers
Μπράβο Παντελή για το εξαιρετικό βίντεο...!!!
atrus42
atrus42
Super Power User
Super Power User

Αριθμός μηνυμάτων : 1604
Ημερομηνία εγγραφής : 10/02/2014
Ηλικία : 53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΕΚτζήδες - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΕΚτζήδες

Δημοσίευση από dimitrisg21 Παρ Οκτ 31, 2014 8:52 pm

Καλησπερα αλλο ενα σκ με ΑΕΚ ερχεται....Διαβαζα πριν λιγες μερες μετα το ματς με τον Απολλωνα συγκεκριμενα το παρακατω αρθρο

http://www.sport-fm.gr/article/kalws-na-rtheite-alla/792419

Εγω πρροσωπικα δεν θελω να ασχολουμαι με τις αλλες ομαδες παρα μονο αν παιζουν με την ΑΕΚ...Καταλαβαινω τον πονο και την πορωση με την ομαδα του του συγκεκριμενου ανθρωπου αλλα κατι τετοια αρθρα ωθουν στην βια και το εννοω αυτο.Λεει κακος γινονται συγκρισεις και οτι καλος να ερθουμε αλλα να μην ασχολουμαστε με αλλες ομαδες.Και το λεει εκεινος που στο αρθρο κανει ολοκληρη αναλυση για την ΑΕΚ.Καταλάβαινω οτι τους ενοχλει οτι η ΑΕΚ ανεβαινει επιπεδο και οτι στα δυσκολα μαζευει 20000+ κοσμο ενω εκεινοι προ μαρινακη και σε ενα ματς πλευ οφ με την ΑΕΚ δεν ειχαν ουε 5000 κοσμο(ειναι ο θαυμαστος κοσμος του ολυμπιακου που στα δυσκολα χανεται ενω στα μεγαλεια ειναι πρωτος) αλλα καλο θα ειναι σαν "πρωταθλητες" να ασχολουνται με τα δικα τους..Αλλωστε ο οτε εκανε αναλυσεις και οι διαφοροι αθλητικοι στα ραδια..Το τι γραφει το αεκ365 η το enwsi ειναι καθαρα για μας τους ΑΕΚτζηδες.Αν τωρα την βρισκουν να μπαινουν στα site της ΑΕΚ καλα κανουν.Εγω ουτε βλεπω την ομαδα τους ουτε μπαινω στα site.Αυτα και αρκετα ασχοληθηκα.

ΥΓ Κριμα για τον φιλο atrus42 και για την ομαδα το χθεσινο φιασκο...Ειναι κριμα γιατι εχω ενα φιλο γαυρο που ειναι Νικη Βολου και πραγματικα την συμπαθω αλλα αν δεν εχουν 3000 για τους διαιτητες και δεν βρισκεται καποιος να τα δωσει τοτε για τι superleague μιλαμε και για ποιο κυπελλο.Δυστυχως οι περισσοτερες ομαδες ειναι ετσι και θα ηταν και η ΑΕΚ αν δεν επεφτε.
dimitrisg21
dimitrisg21
Active Member
Active Member

Αριθμός μηνυμάτων : 173
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2013
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΕΚτζήδες - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΕΚτζήδες

Δημοσίευση από lougas21 Σαβ Νοε 01, 2014 10:36 am

Πεστα Δημητρη!!!! Γηπεδο στην Νεα φιλαδελφεια!!!!
lougas21
lougas21
Starter
Starter

Αριθμός μηνυμάτων : 64
Ημερομηνία εγγραφής : 07/01/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΕΚτζήδες - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΕΚτζήδες

Δημοσίευση από dimitrisg21 Κυρ Νοε 02, 2014 6:01 pm

Αντε ας πουμε και 2 πραγματα για την ομαδα μας γιατι πολυ ασχοληθηκαμε με τους ακατανομαστους...Σημερα η ομαδα ηταν χαλια γενικα...Δε ξερω τι τους επηρεασε και παιζανε σαν κοιμισμενοι αλλα γενικα δενπαιζανε καλα..Στο 2 γκολ φωναζα μονος σπιτι και λεω που καντατησα να πανηγυριζω νικη με τον Αχαρναικο...Διαβαζω σε διαφορα site οτι επρεπε να παιξει ο Ντακολ απο την αρχη.Ξαφνικα το παλτο εγινε παιχταρας επειδη εβαλε 2 κρισιμα σιγουρα γκολ.Μου θυμιζει κατι απο Μαλαδενη που δεν μαρεσε και ολο εβαζε γκολ.Αλλοι τα χωνουν στον Δελλα.Και ομως ειναι ο μονος που βγαζει αμυντικο οταν χανουμε και βαζει επιθετικο.Αλλοι στην θεση του θα βαζαν με 2 φορ αλλα σε 4-4-2 και οχι 3-5-3.Οπως και να χει πρεπει να παρουμε το μαθημα μας και να παιζουμε με ψυχη και παθος γιατι ολοι θα θελουν να μας κερδισουν...εγω προτιμω 4-4-2 με ενα αμυντικο χαφ κορδερο πχ.οπως και να χει καλο που σκοραρε και ο ντακολ και ο μπρεσεβιτς δειγμα οτι ολοι οι επιθετικοι ειναι ικανοι για το γκολ και ας λενε οτι θελουμε φορ...

ΥΓ Δεν ξερω τι εγινε με δακρυγονα κλπ αλλα καπου θα πρεπει να καταλαβει η αστυνομια οτι υπαρχει και κοσμος με μικρα παιδια στο γηπεδο και με τα δακρυγονα περισσοτερο κακο κανουν.Θα μου πεις ομως την αλλη φορα στο μετρο του Συνταγματος ριχνανε με τοσο κοσμο εδω θα κολησουν.Οσο για τα καλοπαιδα που μπηκαν μεσα απορω αυτοι που ειναι δικοι τους και ειναι απο μεσα στο γηπεδο οπως στην θ15 που παω τι ρολο τραβανε...Να τους ανοιγουν τον δρομο....
dimitrisg21
dimitrisg21
Active Member
Active Member

Αριθμός μηνυμάτων : 173
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2013
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΕΚτζήδες - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΕΚτζήδες

Δημοσίευση από finallyrodos Κυρ Νοε 02, 2014 11:23 pm

οντως σημερα παιξαμε πολυ χαλια αν μπορω να λεω την λεξη (παιξαμε) ακομα δεν εχουμε δεσει σαν ομαδα οι παιχτες την μια παιζουναι και την αλλη κανουνε αγγαρεια τι να πω βεβαια μην περιμενουμε και θαυματα εχω δρομο μακρυ μην παιρνουν τα μυαλα μας αερα οσο για τα δακρυγονα φταινε οι ανεγγεφαλοι παλι που χαλανε την εικονα τις αεκ
finallyrodos
finallyrodos
Power User
Power User

Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 18/12/2012
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΕΚτζήδες - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΕΚτζήδες

Δημοσίευση από imperium Παρ Δεκ 05, 2014 9:44 pm

ΑΕΚ και στην… Αφρική

http://www.sport-fm.gr/article/aek-kai-stin-afriki/799638
imperium
imperium
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 5309
Ημερομηνία εγγραφής : 14/11/2012
Ηλικία : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΕΚτζήδες - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΕΚτζήδες

Δημοσίευση από finallyrodos Παρ Ιαν 09, 2015 6:38 pm

μπραβο στην ομαδα μου για το καλο ματς που επαιξε εκτος το 3-0 αλλα μην γραφουν οτι χανουμε το πιο ευκολο πρωταθλημα φετος λες και παιζουμε παντα ετσι ας χαλαρωσουμε λιγο παιξαμε ενα πολυ καλο ματς και μακαρι να παιζουμε παντα ετσι ειμαστε μεγαλη ομαδα
finallyrodos
finallyrodos
Power User
Power User

Αριθμός μηνυμάτων : 950
Ημερομηνία εγγραφής : 18/12/2012
Ηλικία : 46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΕΚτζήδες - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΕΚτζήδες

Δημοσίευση από imperium Σαβ Ιαν 10, 2015 8:52 pm

ενισχυεται στο μπασκετ

http://www.sport-fm.gr/article/teleiwse-tou-xerston-stin-aek/821515
imperium
imperium
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 5309
Ημερομηνία εγγραφής : 14/11/2012
Ηλικία : 40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΕΚτζήδες - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΕΚτζήδες

Δημοσίευση από Figurinistas_1965 Παρ Ιαν 16, 2015 11:39 am

Αμα υποσχεθει οτι θα κανει γηπεδο σε οποιαδηποτε ομαδα θα χασει περισσοτερους ψηφους απ οτι θα κερδισει. Ελεος με καθε λαμογιο μεγαλοπαραγοντα. Καναμε και εμεις γηπεδο στη Λαρισα και τωρα παιζουμε στο παλιο (Αλκαζαρ) γιατι το τσοχλανι ο πρωην προεδρος ειναι μεγαλο λαμογιο και ας φαινοτανε και 100 φορες ποιο καθαρος απ το δικο σας το τιγρακι. Εδω θα πεινασουμε σε λίγο, τα γηπεδα μας μαραναν λες και εχουμε κανενα ποδοσφαιρο της προκοπης ..
Figurinistas_1965
Figurinistas_1965
Power User
Power User

Αριθμός μηνυμάτων : 416
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2014
Ηλικία : 59

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΕΚτζήδες - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΕΚτζήδες

Δημοσίευση από Επισκέπτης Παρ Ιαν 16, 2015 12:28 pm

καλημέρα , χωρίς να έχει σχέση τι ομάδα είμαι , έχω κουραστεί να ακούω τα "αριστερά" - "εργοπατέρικα" παράπονα . Όλοι λένε τι θα φάει ο Μελισανίδης , και ότι ο λαός πεινάει . Και στα δύο συμφωνώ απόλυτα , θα φάει ο Μελισανίδης όπως θα φάει κάθε επιχειρηματίας που δίνει έργο . Πεινάει ο κόσμος και ζει στιγμές εξαθλιώσεις . Γιατί όμως πεινάει ο κόσμος ; γιατί δεν υπάρχουν δουλείες , γιατί δεν υπάρχουν δουλείες ; γιατί έχουν κλείσει οι επιχειρήσεις , γιατί έχουν κλείσει οι επιχειρήσεις ; γιατί έπαψαν οι επιχειρηματίες να έχουν κέρδος (ή το κέρδος που θα ήθελαν να έχουν) . Στην περιοχή της Νέας Φιλαδέλφειας , ένας επιχειρηματίας προσπαθεί να φτιάξει γήπεδο (έστω και για δικό του συμφέρων , όπως πολλοί ισχυρίζονται) , ε και ; Πόσα άτομα θα απασχοληθούν σε αυτή την κατασκευή και για πόσο χρόνο ; Πόσο θα αναπτυχθεί η περιοχή , πόσες οικογένειες θα βάλουν έναν μισθό στο σπίτι τους ; μήπως θα κινηθεί χρήμα στην περιοχή ;

Αλλά δυστυχώς στην χώρα μας είμαστε κουτοπόνηροι , και δεν μας ενδιαφέρει το κοινωνικό όφελος , αλλά μόνο το προσωπικό , και άμα αυτά τα δύο δεν ταυτίζονται τότε τα "λιθοβολούμε" .

Προσοχή τα χρήματα που θα δοθούν είναι από την Ευρωπαϊκή Ένωση , και αν δεν διατεθούν για αθλητικά έργα θα χαθούν .
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΕΚτζήδες - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΕΚτζήδες

Δημοσίευση από Figurinistas_1965 Παρ Ιαν 16, 2015 1:38 pm

Kλεισαν οι επιχειρησεις γιατι δεν εχει η ΑΕΚ γηπεδο. Θα παιζει 2 φορες το μηνα και θα χορτασει φαι ο κοσμος. Να ερθουμε και απο Λαμια να νοικιασουμε σπιτι στην καθε περιοχη οπου θα χτιστει διπλα της γηπεδο
Figurinistas_1965
Figurinistas_1965
Power User
Power User

Αριθμός μηνυμάτων : 416
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2014
Ηλικία : 59

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΕΚτζήδες - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΕΚτζήδες

Δημοσίευση από Επισκέπτης Παρ Ιαν 16, 2015 2:00 pm

οι μερικές χιλιάδες άνθρωποι που θα εργαστούν για το γήπεδο στην Νέα Φιλαδέλφεια , στην αγορά της περιοχής θα ψωνίζουν , αυτή η αγορά θα ζωντανέψει . Και το ξαναλέω , με επιχορήγηση από την Ευρωπαϊκή Ένωση , που αφορά μόνο αθλητικά έργα . Γεννήθηκα , και μεγάλωσα εκεί και ξέρω τι φτώχεια υπάρχει , ίσως και γι αυτό να θέλω να υπάρξει κάποιο έργο ανάπτυξης , που θα ρίξει λεφτά στις οικογένειες της περιοχής . Τώρα όσο αφορά την Λαμία δεν ξέρω αν θα ωφεληθεί .
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης